Večeře s Míšou Merglovou

  • 14. června 2023 / napsal(a) Epocha
Chceš si zajít na večeři s tvojí oblíbenou autorkou? Pro jednoho z vás tu máme jedinečnou šanci vyhrát vynikající jídlo, a ještě lepší pokec. Ve spolupráci s Libo-Wanem z Nerdopolis chystáme podcast, ve kterém pěkně vyzpovídá Míšu Merglovou. A právě ty toho můžeš být součástí!

Pokud jsi z Prahy nebo ti nedělá problém dojet a máš 27. června od 16:30 hod. čas, pak stačí udělat následující. Zabrousit na náš Facebook nebo Instagram, kde soutěž probíhá, a přečíst si podmínky na jednotlivých platformách. Kde je třeba dát like, dej like. Když nás budeš chtít sdílet, beze všeho sdílej. Ale především vlož do komentářů příspěvek, proč bys zrovna ty měl/a jít s Míšou na večeři!

S Míšou zažiješ mnoho srandy a na holičkách tě nenechá ani náš moderátor. Můžeš si popovídat o knihách ze série Píseň, tvořená knihami Píseň oceliPíseň severu a Píseň války, anebo zabrousit k nedávné sci-fi novince Prázdnota. Zeptat se ale můžeš na cokoliv, co tě napadne. Jaké to je být spisovatelkou? Jaké má autorka rituály? Přidej se a vyzpovídej Míšu, jak je libo, vítězi! Čeká tě inspirativní setkání při orientálně laděné večeři. Ještě si ale chvíli necháme pro sebe, jakou kuchyni jsme zvolili. Takže překvapení!

Kopie_navrhu_EPOCHA_INST_Banner_Soutez_16Kdy bude vynesen ortel?

V pátek 23. června 2023 vylosujeme výherce!

 

Kdo chce zvýšit svoje šance, udělá dobře, když se zapojí na obou platformách!

Soutěž na Facebooku tady!

Soutěž na Instagramu tady!

Čeká tě jídlo, pokec a zábava. 

Zapoj se a vyhraj s Epochou!V NAKLADATELSTVÍ BRZY VYJDE

ANEB NA CO SE TĚŠÍME

Copyright © 2002 - 2023 , Nakladatelství Epocha s.r.o.