Hustej nářez (audiokniha)
AUDIOKNIHA

František Kotleta

Hustej nářez (audiokniha)
Bratrstvo krve 1

1. vydání
vazba - CD
délka: 8 hodin 43 minut, čte Richard Fiala
ISBN / ISSN: 978-80-7557-7425-316-4 EAN: 9788074253164
kniha 161 Kč 215 Kč

Při zakoupení této knihy také jako audioknihy na serveru AUDIOTEKA získáte kromě standardní slevy 25 % ještě další slevu ve výši 20 %, celkem tedy slevu 45 %. Stačí, když do poznámky k objednávce uvedete heslo AUDIOTEKA a k němu přidáte číslo faktury, kterou od Audioteky obdržíte po zaplacení koupené audioknihy. 

(Tuto mimořádnou slevu je možné uplatnit POUZE při objednávce na zaslání knihy poštou či Zásilkovnou nebo při osobním vyzvednutí na adrese nakladatelství. Na ostatních výdejních místech tato sleva není možná.) 

Zemi obsadili mimozemští agresoři, tzv. kartani. Invaze proběhla hladce, takže se emzáci domnívají, že mají situaci pod kontrolou. Netuší, jak hluboce se mýlí. Tahle modrá planeta má totiž už pěknou řádku staletí své vlastní pány. Jen se většinou drží v pozadí... Říkají si Bratrstvo krve – tajná organizace upírů, tvorů o dost rychlejších, silnějších a nemilosrdnějších než kterýkoliv člověk, takže zabít je není vůbec jednoduché. Pročež kartani mají velký problém, Houstone. A tak, zatímco obyčejní lidé dál prožívají své obyčejné životy, emzáci a Bratrstvo si jdou po krku. A běda tomu, kdo se jim připlete do cesty. A tak začíná šílená jízda plná krve, utrhaných končetin a mrtvých těl všeho druhu. Prostě Hustej nářez... Kotletův román je nabitý akcí a adrenalinem. Jeho děj uhání zběsilým tempem, takže hlavní hrdina skoro ani nemá čas, aby se pořádně napil (krve). Musí sebou totiž pořádně mrsknout, pokud chce stihnout všechna dobrodružství, která na něj autor nastražil.

Martin Fajkus, šéfredaktor časopisu PevnostV NAKLADATELSTVÍ BRZY VYJDE

ANEB NA CO SE TĚŠÍME

Copyright © 2002 - 2023 , Nakladatelství Epocha s.r.o.