Lockdown
E-KNIHA

František Kotleta, Kristýna Sněgoňová, Roman Bureš, Michaela Merglová, Dalibor Vácha a kolektiv

Lockdown
Fantastická epocha

1. vydání
vazba - elektronická
166 stran
ISBN / ISSN: 978-80-7557-941-6 EAN: 9788075579416
 
neprodejný titul

PDF KE STAŽENÍ ZDE: http://bit.ly/lockdown-FE

Deset autorů, deset příběhů, jeden lockdown. Sborník, který vznikl jako inciativa nakladatelství v době krizového stavu republiky, vás zavede do nových fantastických světů – ať už mezi skřety, elfy a půlčíky jako povídka Staré vznešené časy od Františka Kotlety, nebo do světa technologických vymožeností jako Panenka Romana Bureše. Navštívíte futuristickou budoucnost v Sobotní směně Kristýny Sněgoňové, jeden prazvláštní magický chudobinec v povídce Petry Kubaškové nebo třeba Město zrůd v příběhu Lucie Lukačovičové. Zjistíte, zda se hrdinům podaří zachránit mladou vdovu v příběhu Allerseelen od Oskara Fuchse nebo své blízké v povídce Staří přátelé od Michaely Merglové. Odhalíte Stíny nad Prahou s Davidem Šenkem, ponoříte se do světa cti a alchymie v Tlesknutí jedné dlaně od Petra Schinka a s Daliborem Váchou okusíte Cestu na jih.

Otevřete knihu a okuste lockdown, jak ho neznáte!


Vážení čtenáři,

říkat vám, že doba stojí za starou belu, je zbytečné. Vidíte to všichni kolem sebe a nikdo z nás neví, co přinese budoucnost. Jako nakladatelství nemůžeme v boji proti koronaviru udělat mnoho, ale naší misí vždy bylo připravovat pro čtenáře knihy, které budou poučné i zábavné a umožní tak uniknout z těžkostí běžného světa. Proto jsme také, na rozdíl od některých dalších nakladatelů, nezastavili nebo neodložili vydávání knih. Prostě jsme chtěli, abyste mohli v klidu číst příběhy svých oblíbených autorů, když už většina z nás musí zůstat doma nebo má výrazně omezený pohyb. Proto jsme také vytvořili tuto specifickou antologii. Požádali jsme naše autory, aby nám poskytli své povídky do sborníku, který vám nyní přinášíme zdarma ke stažení. Najdete zde tak deset příběhů, povídek zcela nových i již dříve časopisecky či knižně publikovaných, často však většině čtenářů neznámých, které vás zavedou do nových fantastických světů – ať už mezi skřety, elfy a půlčíky jako Staré vznešené časy od Františka Kotlety, nebo do světa technologických vymožeností jako Panenka Romana Bureše. Navštívíte v nich futuristickou budoucnost v Sobotní směně Kristýny Sněgoňové, jeden prazvláštní magický chudobinec v povídce Petry Kubaškové nebo třeba Město zrůd v příběhu Lucie Lukačovičové. Zjistíte, zda se hrdinům podaří zachránit mladou vdovu v příběhu Allerseelen od Oskara Fuchse nebo své blízké v povídce Staří přátelé od Michaely Merglové. Odhalíte Stíny nad Prahou s Davidem Šenkem, ponoříte se do světa cti a alchymie v Tlesknutí jedné dlaně od Petra Schinka a s Daliborem Váchou okusíte Cestu na jih.

Doufáme, že vám sborník Lockdown: Fantastická Epocha přinese příjemné hodiny s našimi autory, a pokud se vám jejich příběhy zalíbí, začtěte se i do jejich samostatných knih, které najdete v našem e-shopu www.epocha.cz. Věříme, že i tento lockdown společnými silami zvládneme, když se všichni podržíme navzájem, že se situace již brzy zlepší a toho neviditelného nepřítele nakonec porazíme.

Držte se a užijte si čtení!

Vaše,

Nakladatelství Epocha


Mohlo by Vás také zajímat

V NAKLADATELSTVÍ BRZY VYJDE

ANEB NA CO SE TĚŠÍME

Copyright © 2002 - 2021 , Nakladatelství Epocha s.r.o.