Živil mě sex
SLEVA

Jiří Miller

Živil mě sex

1. vydání
vazba - vázaná s přebalem
140 x 200 mm, 176 stran včetně ilustrací
ISBN / ISSN: 80-86328-88-0 EAN: 8086328880
169 Kč
zařazení: štítky:
titul je rozebrán

Život a zákulisí erotické branže ! Oblast opředená mýty a falešnými představami. Pokud bude lidstvo lidstvem, sex bude vždy téma, které zajímá doslova každého.
Kniha je upřímnou zpovědí autora, který měl tu odvahu stát se na čas živým aktérem erotických show. Zachytil nevídanou a zasvěcenou formou zákulisí erotické branže a erotických klubů u nás i v zahraničí, přitom poodhaluje také roušku tajemství a balastu okolo sexuality samé - autor totiž dává k dispozici všechny získané vědomosti a zkušenosti z oblasti mužské potence.
„Teprve při ztvárňování a realizaci živých vystoupení v programech „live sex show“ jsem podrobně analyzoval mužskou sexualitu a potenci. Byl jsem nucen neustále konzultovat s předními pražskými sexuology, dalšími páry, provozujícími tato živá vystoupení, s pornoherci, a v neposlední řadě přímo s děvčaty zaměstnanými v erotických klubech, která mi radila různé praktiky a „fígle“ přímo ze své praxe. Musel jsem také nastudovat stohy zahraniční literatury. Jinak se vše jeví nejen náhodnému, ale i pravidelnému návštěvníkovi těchto erotických zařízení, jinak vidí situaci člověk, který v tomto prostředí vystupoval pravidelně a s erotickým programem má řadu zkušeností i ze zahraničí“, říká autor. V autorově případě nezůstalo pouze u teorie. Bylo nutno přistoupit i k realizaci praktické, kde už nerozhodovaly nastudované statě, ale skutečný výkon: „ Kdo může lépe vědět, jak bojovat s mužskou impotencí, než ten, kdo se živil léta svou potencí?“, dodává autor knihy s úsměvem . Ilustrace: Jiří Winter - NepraktaV NAKLADATELSTVÍ BRZY VYJDE

ANEB NA CO SE TĚŠÍME

Copyright © 2002 - 2023 , Nakladatelství Epocha s.r.o.