Ve stínu magie

Boris Hokr (ed.), Leoš Kyša (ed.)

Ve stínu magie
Antologie české fantastiky

1. vydání
vazba - vázaná s přebalem
130 x 194 mm, 632 stran
ISBN / ISSN: 978-80-7557-218-9 EAN: 9788075572189
kniha 424 Kč 565 Kč
e-kniha 269 Kč 299 Kč

Magie je bezvadná věc. Můžete si přičarovat štěstí, zdraví nebo sukubu, která vám bude po vůli. Ale taky se všechno může v jednom okamžiku zvrhnout a vy proti sobě poštvete síly, které jsou tak staré a temné, že vás mohou přivést k šílenství. Magie tvoří základ fantasy kánonu, ale tahle sbírka vám ukáže, že i tak tradiční téma vás v mnohém dokáže ještě zatraceně překvapit.

Antologie dua Hokr – Kyša si prorazily cestu k tisícům čtenářů a ukázaly jim kouzlo české fantastiky. Ve stínu magie jejich představení nové generace českých autorů završuje a vy prostě chcete být u toho.


RECENZE:

Knižní díra, Michal Puchovský: "Je Ve Stínu Magie priam čarovne podarená antológia?"

 

ROZHOVORY:

František Kotleta, H7O: "Možná se z babiček stanou krvelačné bestie."


  • Káťa, Lány
    23.listopadu 2019

    Některé povídky z této antalogie jsou magické a „kouzelné“ souběžně takovým způsobem, že by je mohly číst i děti školou povinné aniž by rodiče byli (příliš) pobouřeni. Jiné by naopak mohly být předlohou k příručce „Sexuální magie pro pornohvězdy a pokročilé magiky“. Takže pokud máte rádi magii v jakémkoli skupenství a gramáži, přijdete si Ve stínu magie na své. V knize mimo samotných povídek najdete předmluvu Martina Fajkuse a medailonky jednotlivých spisovatelů.

V NAKLADATELSTVÍ BRZY VYJDE

ANEB NA CO SE TĚŠÍME

Copyright © 2002 - 2024 , Nakladatelství Epocha s.r.o.