Zpověď stárnoucí trosky, která má psa
VYJDE 07/2024
NOVINKA
PŘEDOBJEDNÁVKA

Eva Michorová

Zpověď stárnoucí trosky, která má psa
Humoristický román

1. vydání
vazba - vázaná
145 x 205 mm, 288 stran
ISBN / ISSN: 978-80-278-0198-5 EAN: 9788027801985
kniha 227 Kč 349 Kč(ušetříte 122Kč)
zařazení: štítky:
kniha ještě nevyšla
PŘEDOBJEDNÁVKA – kniha vyjde 31. července 2024.
Titul lze předobjednat s mimořádnou slevou 35 %.
Předobjednaný titul Vám bude zaslán nebo připraven k osobnímu odběru nejpozději do tří pracovních dnů po vydání.
V případě, že společně s předobjednaným titulem objednáte další zboží, bude Vám zasláno či připraveno k osobnímu odběru až společně s předobjednaným titulem.

V případě předobjednávky E-knihy Vám bude okamžitě po zakoupení zasláno 30 % textu. Celá E-kniha Vám bude zaslána bez dalšího doplatku v den vydání dané publikace. Pozor, odkaz k jejímu stažení je platný pouze 7 dní.
V případě výběru více předobjednaných titulů najednou je nutné počítat s odesláním celé objednávky až po vydání všech předobjednaných titulů.

Hlavní hrdince Ditě Hamáčkové opilé sudičky Hněvka, Žizňava a Kvašena v den jejího narození předpověděly, že bude absolutní budižkničemu a provdá se za výstavního alkoholika z pohraničí, za katastrofální existenci. A tak se také stalo, neb – jak známo – osudu neuniknete. Neurotická Dita slaví padesáté narozeniny, což je pro ženu už sama o sobě dost velká pohroma, mimoto se ale musí vyrovnat s nečekaným dárkem od dcery – zcela nezvladatelným loveckým psem. Ten během chvilky zdemoluje již i tak neutěšený interiér jejího venkovského stavení a obrátí jí život vzhůru nohama. Přidávají se však i další svízele: Dita si vzhledem k žalostné finanční situaci zoufale hledá práci. Nachází ji v obskurním vydavatelství plném podivínských zaměstnanců. Přičteme-li k tomu manželovu vášeň pro alkohol a motorky a fakt, že dcera se zetěm prodali byt a stěhují se i s batoletem do Ditina mrňavého baráčku, nelze se divit, že hlavní hrdinka má nervy, jak se říká, v kýblu.



V NAKLADATELSTVÍ BRZY VYJDE

ANEB NA CO SE TĚŠÍME

Copyright © 2002 - 2024 , Nakladatelství Epocha s.r.o.