Aga

František Kotleta

Aga
Legie: Svazek 5

1. vydání
vazba - brožovaná
110 x 180 mm, 328 stran
5. svazek z edice Fantastická Epocha - Legie
ISBN / ISSN: 978-80-278-0073-5 EAN: 9788027800735
kniha 240 Kč 320 Kč
e-kniha 251 Kč 279 Kč

Nejobávanější členka vesmírné lodi Kraksna byla unesena. Kapitán Moravec vyráží na záchrannou misi, která je podle zbytku posádky nejpitomějším nápadem od … no, posádka Kraksny má za sebou hodně pitomých nápadů, ale tenhle rozhodně patří mezi pět největších. Enlilové mezitím začnou pořádat na Kraksnu hon a šmejdit po celém vesmíru, aby dostali její posádku i technologii pradávné civilizace rutašů. Což pořád nic není proti tomu, co Moravce čeká při záchraně Agy. Kolik ocasů bude muset přesekat, než získá zpátky ještěrku, která netouží po ničem jiném, než mu vyrvat páteř z těla? 

Vítejte ve vesmíru, kde poslední nadějí lidstva na záchranu okupované planety je nákladní loď Kraksna a její svébytná posádka, vesmíru Františka Kotlety a Kristýny Sněgoňové, který je temný, krutý i zábavný, jak jen to cenzura nakladatele dovolí. 


  •  autor/ka obálky : Jiří Arbe Miňovský
  •  ilustrátor/ka : Lenka Tarwari Jandová

  • Tomáš , Dolní Vilémovice
    20.září 2023

    Po šokujícím konci dílu čtvrtého vstupujeme do pátého s očekáváním, co bude. A že se toho zase děje. Posádka se nám rozděluje a každá jde plnit svůj úkol. Ač název svádí, není AGA tak úplně o A ZE. Samozřejmě se dozvíme podrobnosti o ní a jejím lidu , ale hlavně je to o vztahu mezi hloupým masem a chanou. Čím víc knih mám za sebou, tím víc se mi série líbí. Nejen jak se rozvíjí děj, ale to jak jakoby autoři dospívají. Tento díl je opět plný akce, napětí a zvratů, ale také nadneseně řečeno romantiky. Za mne hodně dobrý

V NAKLADATELSTVÍ BRZY VYJDE

ANEB NA CO SE TĚŠÍME

Copyright © 2002 - 2024 , Nakladatelství Epocha s.r.o.