Velké problémy v Malém Vietnamu

František Kotleta

Velké problémy v Malém Vietnamu

1. vydání
vazba - brožovaná
110 x 180 mm, 288 stran
ISBN / ISSN: 978-80-7557-020-8 EAN: 9788075570208
289 Kč
titul je rozebrán

Tomáš Kosek má problém. Velký problém. Někdo unesl dceru českého premiéra a stopy vedou k prastaré sektě, která to s magií myslí nejen smrtelně vážně, ale hlavně s ní opravdu umí zacházet. Navíc se pohádal se svou holkou a ta se vrátila zpět k prostituci. Prahou se k tomu všemu toulají démoni z vietnamských legend, čínští zabijáci a bisexuální agentky Litevské tajné služby. Tedy ta je jenom jedna, ale stejně je s ní potíž. Mohlo by to být ještě horší?

Jistě, ještě je tu to proroctví o konci světa. Jak jinak? Vždycky je tu nějaké proroctví. Jenže tohle, zdá se, není úplně vycucané z prstu.


  •  autor/ka obálky : Lukáš Tuma
  •  ilustrátor/ka : Luis Royo

  • Tomáš , Dolní Vilémovice
    10.května 2024

    Druhá kniha série s profesorem Tomášem Koskem je na jednu stranu lepší než první a na druhou horší. Lepší je v tom, že kniha je pouze jeden příběh, jeden případ, který vyšetřují. Horší je v tom, že dle mého nedochází ke gradaci příběhu, ale pouze jeho umělému vyplnění spoustou krve, rozšmelcovaných gan li, mrtvol a nábojů. Tím, že se jedná o jeden příběh je kniha ucelenější, dobře se čte. Z větší části je svižná poutavá, ale prostě je dlouhá. Ta délka nic nepřináší. Možná tak trápení, kdy už to skončí, protože tušíte, jak to skončí. Ale abych nebyl tak kritický. Je tam spousta dobrých hlášek, vtipných momentů. Takže celkově lepší průměr. Uvidíme, jak série bude pokračovat.

V NAKLADATELSTVÍ BRZY VYJDE

ANEB NA CO SE TĚŠÍME

Copyright © 2002 - 2024 , Nakladatelství Epocha s.r.o.