Likvidátor

Honza Slívka

Likvidátor

1. vydání
vazba - brožovaná
110 x 180 mm, 504 stran
141. svazek z edice Edice Fantastická Epocha
ISBN / ISSN: 978-80-278-0129-9 EAN: 9788027801299
kniha 299 Kč 459 Kč
e-kniha 293 Kč 345 Kč

Bůh a ďábel jsou mrtví. Z jejich těl povstaly tisíce dětí. Slabí parchanti, živící se emocemi a vírou, toužící po absolutní moci a jedinečnosti. Zničili světový řád bez mrknutí oka a bojují o každou duši v postapokalyptickém světě městských států. Čím více služebníků, tím větší Moc. S ní vytvářejí ze svých věrných silné netvory šířící zkázu a smrt. Naštěstí existují na světě Likvidátoři a Bohobijci. Jeden z nich je Samuel Drops. Zabíjí stvůry za peníze, kazí bohům plány a užívá si života plnými doušky. Když narazí na chlapce, který nosí smůlu, svolnou šenkýřku, zákeřnou čarodějku a město obklíčené trolly, bere to jako výzvu. Příliš pozdě si uvědomí, že nejde jen o bitvu mezi dvěma bohy a podivnou shodu okolností. 


 •  ilustrátor/ka : Jiří Arbe Miňovský

 • Ven, Strunkovice nad Blanicí
  26.října 2023

  Suma sumárum nejsem zklamaná. 504 stran je úctyhodný rozsah a v případě Likvidátora je vyplněn momenty silnými i utahanými. Příště by mohlo být zapojeno méně popisů a více dialogů. Ovšem tyto priority se liší čtenář od čtenáře. Je-li dialogů více, pomáhá to zejména svižnosti a v mém případě i čtivosti. Někdo má na druhou stranu popisy rád, já ne. Likvidátor stojí v každém směru za pozornost, protože ne každý je starý uspěchaný zvrhlý chlípník jako já! Tomu potom autorův styl psaní sedne o poznání více než mně a pokračování, pro které byla ponechána zadní vrátka, bude vyhlížet o to nadšeněji. Kompletní znění recenze najdete na webu Knižní díra!

 • Lenka, Modlany
  02.října 2023

  Kniha mě naprosto uchvátila a přečetla jsem ji skoro jedním dechem. Začátek byl sice pomalejší, ale brzy se to změnilo a postavu Samuela jsem si moc oblíbila. Doufám v pokračování. Pro mě jako pro člověka, co fantasy čte na odlehčení a vypnutí z normálního světa to byla skvělá volba.

V NAKLADATELSTVÍ BRZY VYJDE

ANEB NA CO SE TĚŠÍME

Copyright © 2002 - 2024 , Nakladatelství Epocha s.r.o.