Výtah do pekla (Kladivo na čaroděje 5)

Jiří Pavlovský

Výtah do pekla (Kladivo na čaroděje 5)

1. vydání
vazba - brožovaná
145 x 205 mm, 152 stran
5. svazek z edice Kladivo na čaroděje
ISBN / ISSN: 978-80-7425-188-7 EAN: 9788074251887
kniha 112 Kč 149 Kč
e-kniha 116 Kč 129 Kč

Něco k smrti vyděsilo pacienty pražské nemocnice. Což by nebylo nic neobvyklého, kdyby dotyční nebyli už nějakou dobu v komatu. V podzimních chodbách se skrývá něco prastarého a mocného... Něco, s čím si musí Felix Jonáš promluvit – a nezešílet při tom.

Klaudie zároveň vstupuje do paneláku na Jižním městě, ve kterém pravidelně dochází k  brutálním sebevraždám. Netuší, že brzy bude bojovat o holý život. Panelák je posedlý zlem... a nájemníci nejsou o nic lepší. 

Prastaří bohové i moderní přízraky – to je moc i na tým Felixe Jonáše.

Série Kladivo na čaroděje vás zavede do našeho světa, jak ho neznáte… a jak ho ani netoužíte poznat. Alespoň ne na vlastní kůži. Světa magie, temných přízraků, oživlých mrtvol, zabijáků, démonů, psychopatů, nekrofilů, upírů – a to mluvíme jen o kladných hrdinech. Ti, proti kterým bojují, jsou ještě mnohem horší…


Kladivo na čaroděje

Literární série akční urban fantasy se svéráznou čtveřicí netradičních detektivů bojujících proti nadpřirozenu. Autory jsou dlouholeté či právě vycházející hvězdy nejen české fantastiky! Díly lze číst i samostatně, ale pro dokonalý zážitek doporučujeme začít od jedničky.

Praha je magické město – a ta magie vás může zabít. V tom lepším případě.Když vám teče do bot, když vás pronásledují přízraky – koho zavoláte? Tým Felixe Jonáše určitě ne. Pokud už by přece jen přijeli, tak vás nechají pekelným silám napospas, aby vám pak mohli vybílit byt. Jenže někdy je situace tak zoufalá, že vám nezbývá nic jiného, než obrátit se na lidi, kteří jsou naprosto odepsaní – a doufat, že to přežijete. 


V NAKLADATELSTVÍ BRZY VYJDE

ANEB NA CO SE TĚŠÍME

Copyright © 2002 - 2024 , Nakladatelství Epocha s.r.o.