Amanda

Kristýna Sněgoňová

Amanda
Legie: Svazek 2

1. vydání
vazba - brožovaná
110 x 180 mm, 328 stran
2. svazek z edice Fantastická Epocha - Legie
ISBN / ISSN: 978-80-7557-976-8 EAN: 9788075579768
299 Kč

Vesmír je kruté místo. Právo na život má pouze ten, kdo si jej uhájí v boji. To ví i posádka lodi Kraksna. Lidstvo je zotročeno mocnou mimozemskou rasou, a tak za pomoci technologie prastaré vesmírné civilizace hledají cestu, jak svoji planetu osvobodit. Nebo alespoň nakopat zadek těm modrým parchantům, co ji vyplenili.

Život je ale otázkou priorit. Na planetě Namathé se údajně nachází lidská žena, kterou je třeba zachránit. Hlavně ze vznešených humanitárních důvodů, to dá přece rozum. Jenže když při tom pracujete pro mimozemského mafiána, co vypadá jako slepice, mají věci tendenci se poněkud komplikovat.

Vítejte v sérii Legie – novém světě Františka Kotlety a Kristýny Sněgoňové, space opeře temné, akční i zábavné, jak jen to chladný vesmír dovolí.


  •  autor/ka obálky : Jiří Arbe Miňovský

  • Tomáš , Dolní Vilémovice
    20.září 2023

    Druhý díl série Legie naštěstí pokračuje v duchu prvního dílu. Opět je průběh vyprávěn z pohledu hlavního hrdiny. Spousta sprostých slov. Velmi svižný děj, který sérii hezky rozvíjí. Kraksna získá nové členy posádky a při tom zlikviduje půlku planety. Pravda je, že drsnost mluvy Kristýna Františka překonává, ale vůbec to nevadí. Spíš než román je to trochu delší povídka, ale čte se dobře. Kdo si chce odpočinout, vyčistit hlavu a nevadí mu drsná mluva pozná další osudy posádky Kraksny. A opět, co se může posr#t tak se 100% pose#e

V NAKLADATELSTVÍ BRZY VYJDE

ANEB NA CO SE TĚŠÍME

Copyright © 2002 - 2024 , Nakladatelství Epocha s.r.o.