Na konci vesmíru

Kristýna Sněgoňová

Na konci vesmíru
Legie: Svazek 9

1. vydání
vazba - brožovaná
110 x 180, 376 stran
9. svazek z edice Fantastická Epocha - Legie
ISBN / ISSN: 978-80-278-1355-1 EAN: 9788027813551
kniha 269 Kč 359 Kč
e-kniha 260 Kč 289 Kč

Tak daleko jako tentokrát se posádka Vzdorující ještě nikdy nevypravila – mimo území enlilů, churitů a dalších velkých civilizací. Starý spojenec má však problém, a když o něco požádá vědec z prastaré rasy, po jejíž technologii pase váš největší nepřítel, neváháte ani chvíli. Obzvlášť pokud se na vás obrátí jako na svou jedinou naději. 

Jenže tentokrát by se možná chvíle váhání vyplatila, protože tahle cesta vede k tajemstvím, která lidem otevřou naprosto nové obzory. A s nimi i nečekané hrůzy. Ale bez toho by to snad ani nebylo ono.

Zatímco se Legie připravuje na osvobození Země, kapitán Moravec a jeho posádka se musí vydat až na samotný konec vesmíru.


  •  autor/ka obálky : Jiří Arbe Miňovský
  •  ilustrátor/ka : Lenka Tarwari Jandová

  • Tomáš , Dolní Vilémovice
    20.října 2023

    Legie 9 - Kristýna Sněgoňová - Na konci vesmíru Šokující, úžasné, lidské. Devátý díl Legie je asi to nejlepší, co nám série zatím nabídla. Jasný. Když jsem knihu otevřel a přečetl první slovo, napadlo mne Cože?? Po přečtení první kapitoly jsem jen koukal a říkal si: Holka to jako fakt? To nám nemůžeš udělat. To je těžký sadomado. No nic. Dáte panáka a zvědavě čtete dál. No tak čtete . ...Hltáte každé slovo, každou stránku. Apalunaš se totiž rozhodl, že si na posádce Kraksny vybere dluh za záchranu. Manželé Moravcovi, Gerasim, Amanda a Fifinka vyrazí pomocí uzlů k půl roku vzdálené planetě Díra. Zde narazí na rutašskou základnu, Volavku a .... Začátek knihy šokuje. Ale to co následuje víc. Příjemně. Je to nejlépe sepsaný příběh. Žádná divočina, přesto poutavé, pohlcující. Neskutečně lidské. Kristýno BRAVO

V NAKLADATELSTVÍ BRZY VYJDE

ANEB NA CO SE TĚŠÍME

Copyright © 2002 - 2024 , Nakladatelství Epocha s.r.o.