Šprti a frajeři

Kristýna Sněgoňová

Šprti a frajeři
Legie: Svazek 3

1. vydání
vazba - brožovaná
110 x 180 mm, 336 stran
3. svazek z edice Fantastická Epocha - Legie
ISBN / ISSN: 978-80-278-0022-3 EAN: 9788027800223
kniha 224 Kč 299 Kč

Porazit Společenství, osvobodit zotročené lidstvo, získat zpátky Zemi – to jsou sice záslužné cíle, ale jen odhodlání nestačí a prostředky k jejich dosažení posádce lodi Kraksna chybí. Zakázka pro vesmírnou mafii se proto nedá odmítnout. Naštěstí nevypadá složitě – dostat se na místo poslední bitvy dvou vyhynulých druhů a něco speciálního odtamtud odnést. Vesmírný hřbitov plný mrtvol a zničených lodí ve vzdáleném koutu sektoru nevypadá jako nic, s čím by si kapitán Bouchač, ehm, tedy Moravec nedokázal poradit. Aspoň do okamžiku, než se objeví staří nepřátelé a jejich vinou si posádka Kraksny začne dělat nové. Závod s časem začíná a poslední svobodní lidé ve vesmíru nejsou jediní, kdo v něm hraje svůj part o přežití. 

Vítejte v sérii Legie – světě Františka Kotlety a Kristýny Sněgoňové, space opeře temné, akční i zábavné, jak jen to chladný vesmír dovolí.


  •  ilustrátor/ka : Jan Doležálek
  •  autor/ka obálky : Jiří Arbe Miňovský
  •  ilustrátor/ka : Lenka Tarwari Jandová

  • Tomáš , Dolní Vilémovice
    20.září 2023

    Opět psán Kristýnou. A opět pochvala. Po prvním velmi svižném dílu a druhém svižném dílu přišlo zklidnění. A není to na škodu. Ba naopak. Troufnu si styl tohoto dílu přirovnat k Městu v oblacích a Zemi v troskách. Kapitán Bouchač s posádkou Kraksny plní první a zcela absurdní úkol od hunta. Jak jsme zvyklí, co se má posr... To se pose... Tentokrát jsou se i témata k zamyšlení. Jsou ti zlý opravdu zlý??? Kdo se zm#dem narodil může se po záchraně života změnit? Přečtěte si knihu a uvidíte

V NAKLADATELSTVÍ BRZY VYJDE

ANEB NA CO SE TĚŠÍME

Copyright © 2002 - 2024 , Nakladatelství Epocha s.r.o.