Země v troskách
VYJDE 09/2021
PŘEDOBJEDNÁVKA

Kristýna Sněgoňová

Země v troskách

1. vydání
vazba - brožovaná
110 x 180 mm, 456 stran
ISBN / ISSN: 978-80-278-0044-5 EAN: 9788027800445
379Kč 246Kč
kniha ještě nevyšla
PŘEDOBJEDNÁVKA – kniha vyjde 30. září 2021.
Titul lze předobjednat s mimořádnou slevou 35 %.
Předobjednaný titul Vám bude zaslán nebo připraven k osobnímu odběru nejpozději do tří pracovních dnů po vydání.
V případě, že společně s předobjednaným titulem objednáte další zboží, bude Vám zasláno či připraveno k osobnímu odběru až společně s předobjednaným titulem.

V případě výběru více předobjednaných titulů najednou je nutné počítat s odesláním celé objednávky až po vydání všech předobjednaných titulů.

Předprodejní výtisky budou podepsány autorkou, jejich expedice nicméně proběhne až od pondělí 4. října. Pokud budete mít zájem o zaslání výtisku bez podpisu ihned po vydání (čtvrtek 30. září), napište to prosím do poznámky při přeobjednávce. 

Svět je v troskách. Když se hroutil, postavili lidé svou spásu – města na obrovských pilířích, chráněná před vším zmarem tam dole. Ale to bylo dávno a nyní nastal čas vrátit se na zem. Jenže povrch je jiný než bezpečné výšiny měst v oblacích, a nejde jen o krvelačné Cizince – největším nepřítelem byl pro člověka vždycky zase člověk. Tam dole jsou však i věci, s jejichž pomocí by mohli lidé znovu ovládnout Zemi, a získat je bude to nejtěžší, co čeká výpravu slovanského města tyčícího se vysoko nad povrchem. Kristýna Sněgoňová se vrací do kulis svého nejúspěšnějšího románu a přináší příběh, který rozvíjí fascinující svět měst v oblacích.Mohlo by Vás také zajímat

V NAKLADATELSTVÍ BRZY VYJDE

ANEB NA CO SE TĚŠÍME

Copyright © 2002 - 2021 , Nakladatelství Epocha s.r.o.