Černobylský deník
VYJDE 04/2023
NOVINKA
PŘEDOBJEDNÁVKA

Richard Ritchie Šmíd

Černobylský deník
Zápisky stalkera

1. vydání
vazba - vázaná
260 x 240 mm, 176 celobarevných stran
ISBN / ISSN: 978-80-278-0115-2 EAN: 9788027801152
kniha 448 Kč 649 Kč(ušetříte 201Kč)
zařazení: štítky:
kniha ještě nevyšla
PŘEDOBJEDNÁVKA – kniha vyjde 13. dubna 2023.
Titul lze předobjednat s mimořádnou slevou 31 %.
Předobjednaný titul Vám bude zaslán nebo připraven k osobnímu odběru nejpozději do tří pracovních dnů po vydání.
V případě, že společně s předobjednaným titulem objednáte další zboží, bude Vám zasláno či připraveno k osobnímu odběru až společně s předobjednaným titulem.

V případě předobjednávky E-knihy Vám bude okamžitě po zakoupení zasláno 30 % textu. Celá E-kniha Vám bude zaslána bez dalšího doplatku v den vydání dané publikace. Pozor, odkaz k jejímu stažení je platný pouze 7 dní.
V případě výběru více předobjednaných titulů najednou je nutné počítat s odesláním celé objednávky až po vydání všech předobjednaných titulů.

V rámci předprodeje získáte:

– Unikátní mapu Pripjati o rozměru 520 x 460 mm s označenými body stalkerovy cesty a dalších významných míst
– Mapa bude mimo jiné obsahovat i QR kód, díky kterému se budete moci se slevou 20 % zapsat na speciální seznam dobrodruhů, kteří by se, jakmile to situace dovolí, rádi vydali na oficiální urbexovou výpravu do Černobylu po boku Prizraka a Ritchieho
– Podepsanou, nikdy nezveřejněnou fotografii z Ritchieho ilegální cesty po Černobylu
– 31% slevu na titul

Známý urbexer vystupující pod pseudonymem Unlimited Freedom – Ritchie podnikl v září 2021 nelegální cestu do oblasti černobylské jaderné elektrárny. Svůj příběh živě popisoval na sociálních sítích desítkám tisíc fanoušků, kteří tak měli možnost nahlédnout do zapovězené Černobylské zóny, kam se běžný smrtelník nedostane. Publikace zachycuje jeho autentické popisy z putování krajinou skrze ukrajinské lesy až do epicentra Zóny, jež doprovází na dvě stovky unikátních barevných fotografií, jejichž prostřednictvím tak čtenář může nahlédnout do zakázané zóny a zjistit, jaké to je šplhat na pověstné ruské kolo v legendárním městečku Pripjať, prozkoumávat opuštěné budovy nebo co dělat, když vstoupíte do radiací zamořené vody; a také jaké to je, když vás při tom všem zadrží černobylská policie, posilněná ukrajinskou tajnou službou poté, co policie zjistí, že jeden z urbexerů má v pasu ruské razítko, na Ukrajině tolik nepopulární...V NAKLADATELSTVÍ BRZY VYJDE

ANEB NA CO SE TĚŠÍME

Copyright © 2002 - 2023 , Nakladatelství Epocha s.r.o.