Urban explorer
VYJDE 07/2024
NOVINKA
PŘEDOBJEDNÁVKA

Richard Ritchie Šmíd

Urban explorer

1. vydání
vazba - vázaná
260 x 240 mm, 232 celobarevných stran
ISBN / ISSN: 978-80-278-0195-4 EAN: 9788027801954
kniha 519 Kč 799 Kč(ušetříte 280Kč)
kniha ještě nevyšla
PŘEDOBJEDNÁVKA – kniha vyjde 11. července 2024.
Titul lze předobjednat s mimořádnou slevou 35 %.
Předobjednaný titul Vám bude zaslán nebo připraven k osobnímu odběru nejpozději do tří pracovních dnů po vydání.
V případě, že společně s předobjednaným titulem objednáte další zboží, bude Vám zasláno či připraveno k osobnímu odběru až společně s předobjednaným titulem.

V případě předobjednávky E-knihy Vám bude okamžitě po zakoupení zasláno 30 % textu. Celá E-kniha Vám bude zaslána bez dalšího doplatku v den vydání dané publikace. Pozor, odkaz k jejímu stažení je platný pouze 7 dní.
V případě výběru více předobjednaných titulů najednou je nutné počítat s odesláním celé objednávky až po vydání všech předobjednaných titulů.

Známý urbexer vystupující pod pseudonymem Unlimited Freedom – Ritchie vydává po svém úspěšném debutu Černobylský deník: Zápisky stalkera další knihu. Tentokrát zavede čtenáře na mnoho rozličných míst a seznámí je s tím, jaké je to být Urban explorerem, tedy jakýmsi průzkumníkem moderních ruin. Ritchie vypráví zážitky ze svých nejzajímavějších lokací, které navštívil nejen v České republice, ale i v zahraničí. Prostřednictvím poutavých příběhů o tom, jak se autor na daná místa dostal a jaká na nich zažil dobrodružství, tak čtenáře zavede pomocí mnoha unikátních fotografií nejen na vrchol nejvyšší stavby v ČR, do zchátralých zámků a krásných vil, ale i hluboko pod zem do největších katakomb světa či utajených vojenských objektů a prostor sloužících nacistické třetí říši. Prostřednictvím této knihy se rovněž téměř dotkneme legendárního Titaniku, nahlédneme do opuštěné psychiatrické léčebny, ale i na mnoho dalších atraktivních či zapovězených míst.V NAKLADATELSTVÍ BRZY VYJDE

ANEB NA CO SE TĚŠÍME

Copyright © 2002 - 2024 , Nakladatelství Epocha s.r.o.