Nanits Chronicles & limitovaný Art Book

Robert Kaločai, Michael Petrus

Nanits Chronicles & limitovaný Art Book

1. vydání
vazba - vázaná s přebalem
170 x 260 mm, 400 stran + bonusový artbook
ISBN / ISSN: 978-80-278-0026-1 EAN: 9788027800261
kniha 749 Kč 998 Kč

Více o komiksu ZDE

 

Nanits Chronicles je originální komiksový příběh z blízké, ale i mnohem vzdálenější budoucnosti, která sleduje osudy tří hrdinů na pozadí mnohem větších událostí formujících zásadně budoucnost planety Země.

2056 – Westernové postapo, kde Harry – ostřílený pistolník ze Scarova gangu – žije ve světě trhaném na kusy smrtící pandemií. Všechno se zkomplikuje v okamžiku, kdy gang cestuje do Santa Fe, aby přivezl cenný náklad. Něco se ale pokazí. Něco se strašně pokazí a Harryho život se obrátí vzhůru nohama.

2177 – Čistokrevné sci-fi, ve kterém je nákaza, jež sužovala svět na planetě Zemi, minulostí díky sloučenině NANITS. Lidstvo povstalo z úpadku a znovu vzkvétá. Z Marsu, který existuje jako svobodná republika nezávislá na Zemi, přilétá delegace, jejíž členkouje i mladá Marťanka Nia. Ta se zaplete do spiknutí, které ohrožuje život nejen jí, ale i osud všech obyvatel planety Země.

2225 – Špinavá cyberpunková detektivka, ve které se do temných zákoutí černého trhu vydává detektiv Frinkle, zlomený muž poháněný hněvem a touhou po pomstě. Jeho jediným cílem je ochromení černého trhu a výroby nebezpečné napodobeniny NANITS. Cesta za odhalením toho, kdo za výrobnou napodobeniny stojí, se ukáže jako mnohem nebezpečnější, než se na první pohled zdálo.

 

Velký příběh, za kterým je vidět velká práce. Tohle je něco, co chcete mít v knihovničce a číst stále dokola.  –  František Kotleta

Nanits nastavuje nový standard tvorby komiksu. Nestává se často, aby hned v úvodních dílech seriálu byl představen tak rozsáhlý a promyšlený LOR příběhu, ke všemu tak dokonale výtvarně zpracován do dechberoucího celku.  –  Petr Kopl

Více o komiksu ZDE


  •  ilustrátor/ka : Brian Terrero
  •  autor/ka obálky : Felipe Arciniegas
  •  ilustrátor/ka : Gabriel Ibarra Nuñez

V NAKLADATELSTVÍ BRZY VYJDE

ANEB NA CO SE TĚŠÍME

Copyright © 2002 - 2024 , Nakladatelství Epocha s.r.o.