Inferium 2: Invaze

Roman Bureš

Inferium 2: Invaze

1. vydání
vazba - brožovaná
110 x 180 mm, 680 stran
ISBN / ISSN: 978-80-278-0070-4 EAN: 9788027800704
kniha 338 Kč 450 Kč
e-kniha 288 Kč 320 Kč

Válka proti vzbouřenému lidskému dobytku skončila, lidé jsou zpět v ohradách masokombinátů a život v Inferiu se vrací do starých kolejí. Rónan se po návratu z Pekla snaží zapomenout a opět žít. Jde mu to však ztěžka, neustále myslí na Amálku. Na židovskou holčičku, kterou sice vyrval ze spárů nacistů, ale záhy ji musel zanechat v Inferiu. Přítomnost nevinné duše v Pekle přitom vychyluje rovnováhu, a zatímco démoni po kontaktu s lidskou technologií modernizují, Satan slábne a chřadne. Je třeba znovu otevřít portál do světa lidí a vrátit Amálku domů. 

Avšak démoni netuší, že na tento okamžik čeká Azrael, vrchní velitel vojsk nebeské Demokratické republiky Eden, který se chystá s pluky andělů vtrhnout do Inferia a vzít si zpět vlast svých předků.

 

Válka démonů s anděly se blíží! Kdo nakonec ovládne Peklo?  • Tomáš , Dolní Vilémovice
    20.září 2023

    Méně morbidní, více nutí k zamyšlení, ale stále skvělé. Druhý díl série Inferium je v první řadě překvapující svým objemem. Kniha má téměř 700 stran a při čtení se hůře drží. Ale to jsou asi jediná negativa. I přes svůj objem je kniha čtivá, člověk je zvědavý, jaký vývoj jej čeká na další straně. V prvním díle Ronan opustil peklo, zanechaje tam Amálku, která jak to vypadalo, byla obětována za záchranu Inferia. S její ztrátou se Ronan nemůže smířit a tak stále hledá cestu do Pekla. Příběh Inferia II je vyprávěn ve třech rovinách. Události v Pekle, na Zemi pomocí Ronana a nově v Nebi. Co mně osobně se líbí je, jak autor do děje vkomponoval historické události, data, osoby. Dále, jak v knize naráží na problémy dnešní doby. Manipulace populace pomocí médií. Nepřehlednost volebního zákona a další hnusné politikaření. Druhý díl je vícenež důstojným pokračováním. Je fajn, že si autor připravil dvě linky k případnému třetímu dílu. Za mne dobrý. Hodně dobrý

V NAKLADATELSTVÍ BRZY VYJDE

ANEB NA CO SE TĚŠÍME

Copyright © 2002 - 2024 , Nakladatelství Epocha s.r.o.