Superholky (audiokniha)
AUDIOKNIHA

Anna Marie Kyšová

Superholky (audiokniha)

1. vydání
vazba - CD
délka: 2 hodiny 20 minut, čte Natálie Janyšková
ISBN / ISSN: 859-41-9043-004-1 EAN: 8594190430041
kniha 89 Kč 119 Kč
zařazení: štítky:

Při zakoupení této knihy také jako audioknihy na serveru AUDIOTEKA získáte kromě standardní slevy 25 % ještě další slevu ve výši 20 %, celkem tedy slevu 45 %. Stačí, když do poznámky k objednávce uvedete heslo AUDIOTEKA a k němu přidáte číslo faktury, kterou od Audioteky obdržíte po zaplacení koupené audioknihy. 

(Tuto mimořádnou slevu je možné uplatnit POUZE při objednávce na zaslání knihy nebo při osobním vyzvednutí na adrese nakladatelství. Na ostatních výdejních místech tato sleva není možná.)

Audiokniha Superholky je fantastický příběh o dvou holkách-superhrdinkách. Napsala Anna Marie Kyšová, dcera kultovního autora Františka Kotlety, a čte Natálie Janyšková.

Existuje spousta příběhů o superhrdinech. Většinou žijí v New Yorku a mají úžasné superschopnosti, které získali fascinujícím způsobem – Superman přiletěl z jiné planety, Spidermana kousl radioaktivní pavouk, Kapitán Amerika byl vylepšený tajemnou technologií, a Wonder Woman je dokonce dcerou boha a královny Amazonek. Když je váš táta bůh nebo dostanete radioaktivní mutagenní sérum, tak je vlastně dost snadné být superhrdinou. Jenže jsou superhrdinové, kteří nemají vůbec žádné superschopnosti ani spoustu peněz jako Batman nebo Ironman, aby si vyrobili skvělé obleky a vybavili se spoustou úžasných technických vychytávek. A právě o takových superhrdinech je náš dobrodružný příběh. Pardon, vlastně o superhrdinkách. Protože jde o dvě holky.

A věřte nám, když se do toho pustí, běhal by z nich mráz po zádech i samotnému Hulkovi.


RECENZE:

FantasyPlanet, Martin Bečvář: "I ve vašem dítěti může dřímat kus hrdiny!"

  •  autor/ka obálky : David Michálek
  •  ilustrátor/ka : Zuzana Striga Čatajová

V NAKLADATELSTVÍ BRZY VYJDE

ANEB NA CO SE TĚŠÍME

Copyright © 2002 - 2024 , Nakladatelství Epocha s.r.o.