Při objednávce přímo v nakladatelství (prostřednictvím tohoto webu, telefonicky i písemně) poskytujeme slevu 25%.
Sleva není poskytnuta na již zlevněné knihy, to znamená na tituly s tzv. „akční“ cenou, a dále na tzv. „dárkové balíčky“.

 

A. Zaslání na dobírku

 • Zaslání na dobírku je možné na území České republiky.
 • Nakladatelství odešle objednané knihy do tří pracovních dnů od obdržení objednávky.
 • Knihy zasíláme objednavatelům na dobírku, některým odběratelům na fakturu (viz část B).
 • Po odeslání objednávky je také možno se telefonicky domluvit na osobním vyzvednutí objednaných knih na adrese nakladatelství.
 • K ceně knih po slevě je připočítáno poštovné a balné ve výši 99Kč.

 

B. Zaslání na fakturu

Na fakturu (tedy bez dobírky) zasílá nakladatelství zejména knihovnám, státním institucím, školám a firmám, se kterými má uzavřenou smlouvu.

 

C. Osobní vyzvednutí

Výše uvedené slevy platí i pro osobní odběr.
Objednané knihy je možno vyzvednout a zaplatit na těchto adresách:

 

Nakladatelství Epocha

Kaprova 12, 110 00 Praha 1, 1. patro
Tel. 224 810 353,
E-mail:


Objednané tituly je třeba vyzvednout do 14 dnů od potvrzení objednávky.

Otevírací doba:
Po - St: 9:00 - 17:00
Čt: 9:00 - 18:00
Pá: 9:00 - 15:00
So - Ne: zavřeno

Dopravní spojení:
Metro A (Staroměstská)
Tramvaje č.: 17, 18 (Staroměstská)
Autobusy č.: 194, 207 (Staroměstská)

Vršovické knihkupectví

Moskevská 57, 101 00 Praha 10
Tel. 271 725 371, 608 911 117
E-mail: kniha@vrsovickeknihkupectvi.cz


Objednané tituly je třeba vyzvednout do jednoho měsíce od objednání.

Otevírací doba:
Po - Pá: 9:00 - 18:00
So: 9:00 - 12:00
Ne: zavřeno

Dopravní spojení:
Tramvaje č.:
13, 22 (Čechovo nám.)
6, 7, 24 (Koh-i-noor)
Autobusy č.:
124, 139 (Čechovo nám., resp., Koh-i-noor), 101 (Koh-i-noor)

Knihkupectví KRAKATIT

Jungmannova 14, 110 00 Praha 1
Tel. 731 487 887,
E-mail: knihy@krakatit.cz


Objednané tituly je třeba vyzvednout do 15 dnů od potvrzení objednávky.

Otevírací doba:
Po - Pá: 9:30 - 18:30
So: 10:00 - 13:00
Ne: zavřeno

Dopravní spojení:
Metro A, B (Můstek)
Tramvaje č.: 3, 6, 9, 14, 24 (Vodičkova)

 

D. Cena poštovného a balného

Poštovné pro Českou republiku:

 • odeslání přes Zásilkovnu - cena 79 Kč
 • balík České pošty - cena 99 Kč
 • Osobní odběr zdarma
 • poštovné při nákupu nad 699 Kč ZDARMA
 • V případě dobírky je účtován příplatek 39 Kč

 

Poštovné pro Slovenskou republiku:

 • balík České pošty - cena 315 Kč 
 • poslat přes Zásilkovnu - cena 115 Kč
 • V případě dobírky je účtován příplatek 39 Kč

 

Poštovné pro ostatní státy:

 • balík České pošty - cena 700 Kč 
 • V případě ostatních států není možné zaslání na dobírku

 

E. Zaslání do ciziny

 • Při objednávce se zasláním zboží do jiných je nutno použít platbu předem na základě nakladatelstvím vystavené zálohové faktury, po jejíž úhradě odešle nakladatelství zásilku na adresu objednatele.
 • Pokud je objednatel z ciziny plátcem DPH a sdělí své daňové identifikační číslo, nebude mu nakladatelství účtovat DPH.

 

 

1) VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY

Tyto všeobecné obchodní podmínky společnosti Epocha s.r.o. IČ: 26723794 se sídlem Kaprova 12/40, Praha 1 - Staré Město, 110 00, zapsané v OR u Měst. soudu v Praze, oddíl C, vložka 89682 (dále jen „prodávající“) upravují vzájemná práva a povinnosti mezi prodávajícím a jinou osobou (dále jen „kupující“) vzniklé na základě kupní smlouvy (dále jen „kupní smlouva“) prostřednictvím internetového obchodu prodávajícího. Internetový obchod provozuje prodávající na webové stránce umístěné na internetové adrese www.epocha.cz. Uzavřením kupní smlouvy dává kupující prodávajícímu souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů.

Kupujícím je osoba, která si objedná knihy, audioknihy nebo jiné zboží (dále jen „zboží“) z internetového obchodu prodávajícího. Veškeré smluvní vztahy jsou uzavřeny v souladu s právním řádem České republiky. Je-li smluvní stranou spotřebitel, řídí se vztahy, které nejsou těmito obchodními podmínkami upravené, zákonem č. 89/2012 Sb., občanským zákoníkem.

2) OBJEDNÁNÍ ZBOŽÍ A SLUŽEB – KUPNÍ SMLOUVA

Předmětem kupní smlouvy je zboží uvedené v objednávce. Podmínkou pro naplnění platnosti objednávky je vyplnění požadovaných údajů a náležitostí uvedených v objednávkovém formuláři. Objednávkový formulář obsahuje zejména informace o kupujícím, jeho adresu, telefon a e-mail, objednávaném zboží, způsobu úhrady, kupní ceny zboží, údaje o požadovaném způsobu doručení objednávaného zboží a informace o nákladech spojených s dodáním zboží (dále společně jen jako „objednávka“). Objednávka je zároveň návrhem kupní smlouvy, kdy samotná kupní smlouva posléze vzniká dodáním zboží. K uzavření kupní smlouvy se vyžaduje potvrzení objednávky prodávajícím.

3) POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY

Potvrzení objednávky s termínem jejího vyřízení je zasíláno automaticky e-mailem.

4) ZRUŠENÍ OBJEDNÁVKY

Každou objednávku lze zrušit bez udání důvodu nejpozději následující den po jejím odeslání, a to telefonicky na čísle 224 810 353, či e-mailem na . Pro zrušení objednávky je třeba uvést jméno, e-mail, číslo objednávky a popis objednaného zboží či služby.

Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku kupujícího v případě mimořádných událostí.

5) CENA A ZPŮSOB PLATBY

Prodávající akceptuje tyto platební podmínky, podle kterých může kupující zaplatit následujícími způsoby: dobírka, platba při převzetí na odběrném místě, platba platební kartou, platba převodem.

Všechny ceny uvedené v internetovém obchodě jsou uvedeny s DPH a jsou koncové. Veškeré ceny včetně akčních platí do odvolání nebo vyprodání zásob.

Při změně cen platí cena, která byla uvedena, když kupující zboží objednal.

Slevový kód poskytnutý v rámci speciální reklamní akce (e-mail, inzerce apod.) je možné uplatnit v souladu s jeho pravidly v průběhu objednávkového procesu. Sleva je vždy poskytována z běžné ceny nabízeného zboží. V jedné objednávce lze uplatnit pouze jeden slevový kupon. Slevy nelze kombinovat s jinými aktuálně poskytovanými slevami a akcemi e-shopu. Slevy a slevové kupony nelze využít na nákup dárkových poukazů.

6) DODÁNÍ ZBOŽÍ A DODACÍ PODMÍNKY

Zboží se považuje za dodané doručením na adresu, kterou kupující stanovil v objednávce. Objednané zboží bude dodáno dle jeho dostupnosti a kapacitních možností prodávajícího.

Kupující je povinen si objednané zboží převzít od přepravce zboží. V případě, že se zboží vrátí zpět prodávajícímu, bude prodávající o této skutečnosti informovat kupujícího. Kupující má právo požadovat opětovné zaslání zboží. Pokud však k vrácení zboží došlo chybou na straně kupujícího, to zn., že kupující zboží nepřevzal zboží od přepravce nebo uvedl v objednávce chybnou adresu a požaduje opětovné zaslání zboží, má prodávající právo požadovat náklady na novou dopravu zboží.

V případě, že se vyskytnou jakékoliv problémy s doručením zásilky, případně nebyla-li zásilka doručena kupujícímu vůbec, může kupující kontaktovat prodávajícího telefonicky na čísle 224 810 353, či e-mailem na .

Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat, že je obal zboží neporušený. V případě, že kupující zjistí závady, oznámí toto přepravci. Kupující není povinen zboží převzít, jedná-li se o poškození obalu většího rozsahu.

Součástí dodávky je řádný daňový doklad.

Kupující se může s podrobnými informacemi týkajícími se způsobů dodání seznámit na webové stránce www.epocha.cz v sekci „dodací podmínky“.

7) EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Uvedené se týká pouze případů podléhajících EET.

Kupující uzavřením kupní smlouvy souhlasí se zasláním EET účtenky v elektronické podobě.

8) VÝMĚNA ZBOŽÍ

Kupující může nepoužité a nepoškozené zboží vyměnit za jiný druh zboží. Zboží stačí zaslat doporučeným balíkem (ne na dobírku) na adresu prodávajícího. Náklady spojené s výměnou zboží nese kupující.

9) ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY

Kupující má ze zákona právo odstoupit do 14 dnů od kupní smlouvy. V takovém případě vrátí kupující nepoužité a nepoškozené zboží na svoje náklady prodávajícímu, který kupujícímu vystaví a uhradí opravný daňový doklad (dobropis) ve výši hodnoty zboží bez dopravních nákladů nebo poskytnutých bonusů (např. dárek k nákupu).

Při odstoupení od smlouvy je třeba zároveň kontaktovat prodávajícího telefonicky na čísle 224 810 353, či e-mailem na .

10) REKLAMACE

Reklamace zboží je možná v případě poškozené zásilky, poškozeného nebo vadného zboží nebo chybně dodaného zboží.

Kupující je povinen zboží po jeho převzetí prohlédnout tak, aby zjistil případné vady a poškození. Vady a poškození je pak kupující povinen neprodleně hlásit prodávajícímu, a to kontaktováním prodávajícího e-mailem na .

Reklamaci vyřizuje prodávající individuální dohodou s kupujícím a v souladu s platným právním řádem.

Kupující musí prodávajícího o reklamaci informovat písemně e-mailem na . Kupující dále zašle zboží (ne na dobírku) na adresu prodávajícího, do zásilky uvede důvod reklamace, svou adresu, číslo objednávky a doklad o nabytí zboží od prodávajícího. Bude-li kupující požadovat náhradu nákladů za poštovné, které vznikly při řešení reklamace (doprava zboží zpět na sklad), je třeba zaslat na email dodatečně kopii podacího lístku s informacemi o reklamaci.

Prodávající reklamaci vyřídí nejpozději do 14 dnů od přijetí reklamace, resp. od převzetí reklamovaného zboží.

11) ZÁRUKA

Na všechno zboží se vztahuje zákonná lhůta 24 měsíců. Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady zboží.

  Záruku nelze uplatnit:
 • a) Na poškození zboží vzniklé jeho běžným používáním.
 • b) Při nesprávným použití zboží.
 • c) V případě nesprávného skladování zboží.

 

1. SPRÁVCE OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Správcem osobních údajů je společnost Nakladatelství Epocha s. r. o., IČ 26723794, sídlo Praha 1, Kaprova 40/12, PSČ 110 00 (dále jen „Epocha“).
Epocha zpracovává osobní údaje fyzických i právnických osob (dále jen „partner“) jako správce v souladu s platnou právní úpravou, zejm. zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů a v souladu s nařízením Evropského parlamentu a rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) („GDPR“).

2. NAKLÁDÁNÍ S OSOBNÍMI ÚDAJI

Osobní údaje sdělené Epoše při uzavírání kupních smluv jsou zpracovávány v souladu s právními předpisy. Takto získané osobní údaje budou Epochou použity jen k účelům a za podmínek stanovených v této informaci.
Osobní údaje svých partnerů zpracovává Epocha jen tehdy, když jsou jí poskytnuty dobrovolně, například v souvislosti s uzavřením kupní smlouvy na odběr zboží či služeb nebo k účasti v soutěžích, diskuzních fórech, anketách apod.
Osobní údaje mohou být v případě souhlasu partnera použity k zasílání obchodních sdělení, pro informování o nových produktech, službách, speciálních nabídkách a k optimalizaci našich služeb, a to vždy jen k účelu, ke kterému byly shromážděny a v nezbytném rozsahu.
Partner má právo požadovat od Epochy opravu nebo výmaz osobních údajů, popřípadě omezení zpracování, a vznést námitku proti zpracování.
Osobní údaje jsou zpracovávány jen po dobu nutnou k účelu zpracování.
Postoupení osobních údajů státním zařízením a úřadům je přípustné pouze na základě povinnosti stanovené právními předpisy.

3. BEZPEČNOST PŘI PRÁCI S OSOBNÍMI ÚDAJI

Epocha zavedla a dodržuje technická, organizační a bezpečnostní opatření k ochraně osobních údajů proti jejich úniku a proti neoprávněnému zásahu nepovolaných osob. Zpracovávání osobních údajů a přístup k nim je zajišťován pouze k tomu pověřenými osobami, které jsou zavázány k povinnosti mlčenlivosti a k dodržování právních předpisů.

4. ZPRACOVÁVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ TŘETÍMI STRANAMI

Webové stránky Epochy mohou obsahovat odkazy na webové stránky jiných společností. Pokud například kupující klikne na odkaz na jakékoliv takové stránky, může se řídit ochrana osobních údajů na těchto stránkách vlastními zásadami pro ochranu osobních údajů a Epocha nemůže být odpovědná za soulad podmínek ochrany osobních údajů provozovatelů těchto jiných webových stránek s právními předpisy.
Osobní údaje mohou být poskytnuty státním orgánům, resp. dalším subjektům v rámci plnění zákonných povinností stanovených zvláštními předpisy, dalším subjektům, pokud je to nezbytné pro ochranu práv (např. soudům), externím subjektům, které pro správce osobních údajů provádějí zpracování na základě příslušné smlouvy o zpracování osobních údajů (např. externí mzdová účetní společnost, daňový či právní poradce, reklamní agentura, společnost realizující distribuci zásilek, společnost realizující platby).

Pro odvolání souhlasu se zpracováním cookies klikněte zde:

 

Dneska vědí lidé o všem, jakou to má cenu, ale o ničem, jakou to má hodnotu…

Oscar Wilde

V NAKLADATELSTVÍ BRZY VYJDE

ANEB NA CO SE TĚŠÍME

Copyright © 2002 - 2024 , Nakladatelství Epocha s.r.o.