Operace Thümmel

František Kotleta

Operace Thümmel
Legie: Svazek 1

1. vydání
vazba - brožovaná
110 x 180 mm, 344 stran
1. svazek z edice Fantastická Epocha - Legie
ISBN / ISSN: 978-80-7557-975-1 EAN: 9788075579751
299 Kč
titul je rozebrán

Vesmír je kruté místo. Právo na život má pouze ten, kdo si jej uhájí v boji. Taková jsou pravidla tam venku. Lidé je zjistili v den, kdy na jejich planetu zaútočila invazní flotila neznámé civilizace. Krátká, ale tvrdá válka srazila lidstvo na kolena a udělala z něj otroky mimozemských dobyvatelů. Otroky, kteří si zaslouží život, jenom pokud budou svým majitelům věrní a užiteční. Ale dokud stojí poslední voják odporu, je tady vždycky naděje. Minimálně na pořádnou pomstu. A možná i něco víc.

Vítejte v sérii Legie - novém světě Františka Kotlety a Kristýny Sněgoňové, space opeře temné, akční i zábavné, jak jen to chladný vesmír dovolí  • Tomáš , Dolní Vilémovice
    26.září 2023

    Pecka. Je pravda, že po pár větách a prvním sprostém slově, jsem přemýšlel, co to mám v rukou. Ale zvědavost byla silnější a za chvíli jsem byl na konci knížky. Čte se velmi dobře. Příběh má spád. Prostě Space opera jak má být. I když si autor stvořil vlastní svět, zůstává pořád čtenářsky přívětivý. Jsem zvědav, zda pojede série v nastaveném tempu.

V NAKLADATELSTVÍ BRZY VYJDE

ANEB NA CO SE TĚŠÍME

Copyright © 2002 - 2024 , Nakladatelství Epocha s.r.o.