Perunova krev 2

František Kotleta

Perunova krev 2

1. vydání
vazba - brožovaná
110 x 180 mm, 304 stran
ISBN / ISSN: 978-80-7425-213-6 EAN: 9788074252136
289Kč 217Kč

Při zakoupení této knihy také v elektronické podobě na serveru PALMKNIHY získáte kromě standardní slevy 25 % ještě další slevu ve výši 20 %, celkem tedy slevu 45 %.
Stačí, když do poznámky k objednávce uvedete heslo PALMKNIHY a k němu přidáte číslo faktury, kterou od Palmknih obdržíte po zaplacení e-knihy. (Tuto mimořádnou slevu je možné uplatnit POUZE při objednávce na dobírku nebo při osobním vyzvednutí na adrese nakladatelství. Na ostatních výdejních místech sleva není možná.)

František Kotleta dokončuje svou divokou jízdu slovanským panteonem za řevu pistolí, vytí vlkodlaků a svištění chladných zbraní.

Ve světě dávných bohů to vře. Objevil se totiž ztracený mocný artefakt a ta, která jej získala, s ním má velké plány. Ne takové, jako by měla matka Tereza, spíš takové jako Amin, řezník z Ugandy. Je tady ale jeden muž. Voják, zrazený a zabitý, přesto kupodivu stále živý a plný touhy si to vyřídit s každým bohem, který se mu postaví do cesty. Nejdřív ale musí zjistit, proč přežil místo toho, aby hnil na břehu řeky okusován potkany. A pak? Pak už jen musí najít nejvyššího z bohů, který se, podle zlovolné šeptandy, dal na křesťanství. Bez jeho pomoci totiž novou vládkyni bohů nikdy neporazí. A Ježíšek se bude zlobit.

"Perunova krev je nejlepší Kotletovo dílo. Plně se vyrovná prvním knihám Jiřího Kulhánka." - Petr Blažek (Dětinoci.cz)

"Perunova krev má všechno to, co by měl dobrý akční příběh mít." - XB-1: měsíčník o fantastice

"Pořádná dávka ironie, humoru a nadsázky, kterou autor dávkuje v přesně mířených dávkách." - Petr Čapek (literární blogger)Mohlo by Vás také zajímat

V NAKLADATELSTVÍ BRZY VYJDE

ANEB NA CO SE TĚŠÍME

Copyright © 2002 - 2020 , Nakladatelství Epocha s.r.o.